2

Nadčasové skleněné dveře

Celoskleněné dveře dodají Vašemu interiéru světlo, lehkost, eleganci a nadčasový luxusní design celkového prostoru. V naší nabídce najdete dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné. Rozměry přizpůsobíme prostoru, vznikají tak originální skleněné zástěny, které se mohou zdobit různými ornamenty. Naše kompletní služba zákazníkovi pochopitelně zahrnuje i odbornou montáž a dopravu na místo.
Nadčasové skleněné dveře

Moderní materiály dveří

U nás si vybere každý. Velmi oblíbené materiály jsou lamináty, dýha, CPL, laky. Výběr dveří by měl vycházet ze stylu interiéru i do jakého prostoru jsou dveře určené. S tím vším Vám u nás poradí proškolený personál a zkušení designéři. Naše kompletní služba zákazníkovi pochopitelně zahrnuje i odbornou montáž a dopravu na místo.
Moderní materiály dveří

Unikátní bezfalcové dveře

Bezfalcové provedení znamená, že křídlo dveří se zavře do zárubně tak, že nevyčnívá do prostoru ani o milimetr a docílí se čistého estetického designu i dojmu. Když se k tomu přidají skryté panty, potom dveře začnou být tím pravým skvostem ve Vašem domově. V úžasném materiálovém provedení si je můžete prohlédnout v našem showroomu. Naše kompletní služba zákazníkovi pochopitelně zahrnuje i odbornou montáž a dopravu na místo.
Unikátní bezfalcové dveře

Sortiment podlah a dveří

Kompletní sortiment … Vážení klienti, spolupracujeme s předními výrobci podlah a dveří. Doporučíme Vám vhodné a cenově dostupné novinky na našem i zahraničním trhu. Sortiment podlah a dveří