2

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou velmi příjemné na dotek a díky svým tepelně izolačním vlastnostem neodvádí lidské teplo. Děti si můžou na podlaze hrát bez rizika prochladnutí. Také akustické vlastnosti dřevěných podlah jsou výborné. Dřevo přirozeně tlumí vibrace. Dřevěné podlahy lze několikrát renovovat, jsou tedy investicí na celý život. Jsou také ideálním řešením pro venkovní terasy. U nás si vybere každý a samozřejmostí je také pokládka podlahy.
Dřevěné podlahy

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy naprosto věrně napodobují přírodní povrch dřeva. Pro vysokou odolnost a snadnou údržbu povrchu jsou vhodné do intenzivně namáhaných místností. Spojení podlahových lamel zámkovým systémem umožňuje snadnou a rychlou pokládku. Nabízíme široký výběr dekorů, kdy pokládka je součástí nabídky.
Laminátové podlahy

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou v posledních letech velmi oblíbené. Mezi hlavní pozitiva patří velký výběr dekorů, vysoká odolnost proti opotřebení, měkký povrch, nízká výška, vhodnost do vlhkých prostor a pro teplovodní podlahové topení. Neopomenutelný je elegantní vzhled, snadná údržba a zejména velmi jednoduchá oprava, pokud by se nějaká část podlahy poškodila. Přijďte k nám, ukážeme, zrealizujeme.
Vinylové podlahy

Linoleum

Linoleum se řadí mezi přírodní materiály. Jeho hlavní složkou je lněný olej, který se rozpouští s borovicovou pryskyřicí. Dalšími složkami jsou dřevitá moučka, juta, vápenec a přírodní barviva. Kompaktní i akustická izolační verze moderního linolea dokáže uspokojit nejnáročnější požadavky na vzhled, funkci, náklady i udržitelnost. Je ideální podlahou pro alergiky a astmatiky, specializovaná oddělení nemocnic, školy i předškolní zařízení, domovy pro seniory, lázeňské ubytovací prostory.
Linoleum

Dlažba

Moderním a oblíbeným trendem je velkoformátová dlažba. Dlažba je vhodná zejména tam, kde je podlahové vytápění, protože dobře vede a akumuluje teplo. Další neopomenutelnou vlastností je vysoká odolnost. Jen těžko se do vstupních prostor jako jsou haly a chodby hodí něco víc než kvalitní dlažba. Navíc je barevně stálá. Nabízíme dokonalé imitace dřeva, kovu, kůže nebo oblíbené květinové vzory. Vybírat můžete z dlažeb určených jak pro interiér, tak i exteriér.
Dlažba

Koberce

Koberec je neodmyslitelná podlahová krytina zejména v místnostech jako je ložnice, šatna, dětský pokoj či pokoj pro hosty. Měkkost koberce nenahradí žádná jiná krytina, navíc velmi dobře tlumí hluk. Nejčastěji se používá syntetických vláken, která lépe drží tvar a mnohdy mohou být levnější variantou. Z přírodních materiálů se pro výrobu koberců používají vlna nebo hedvábí, ale i méně běžné materiály jako bavlna, sisal nebo dokonce kokosové vlákno. Většinou jsou náročnější na údržbu, mají menší životnost, zato jsou velice reprezentativní.
Koberce

Doplňky k podlahám

Nezbytnou součástí podlahy jsou podlahové, soklové a přechodové lišty, designové fabiony. Dále doplňky důležité pro čištění a udržení vzhledu podlah jako jsou laky, oleje, čistící a ošetřovací prostředky.
Doplňky k podlahám

Sortiment podlah a dveří

Kompletní sortiment … Vážení klienti, spolupracujeme s předními výrobci podlah a dveří. Doporučíme Vám vhodné a cenově dostupné novinky na našem i zahraničním trhu. Sortiment podlah a dveří