2
Vytvořme společně originální a nadčasovou kuchyň, která Vám bude šitá na tělo a bude odrážet Vaši duši. Od dokonalé vnitřní organizace, praktického rozmístění k nadstandardním materiálům. Smysl pro detail, dobré ceny a originální design, to jsou kuchyně od výrobce HANÁK, které Vám nově nabízíme v našem kuchyňském studiu. K tomu 3D vizualizaci zdarma, takže si kuchyň reálně prohlédnete ještě dřív, než ji budete mít doma.
Kuchyně ACTIVE

Kuchyně ACTIVE

ACTIVE KUCHYNĚ to je široká nabídka kuchyňských linek i kuchyní na míru za dobrou cenu. Nabízíme širokou nabídku modelů od kuchyní moderních přes stylové klasické kuchyně až po provedení kuchyně rustikálníl ACTIVE kuchyně však není pouze nabídka více jak 5 000 standardtních modulů kuchyňských skříněk, ale i zakázková výroba interiérových kuchyní na míru. Kuchyně ACTIVE mají velký výběr barevných provedení čelních ploch dvířek.
Kuchyně TREND

Kuchyně TREND

Jedinečnost kuchyní TREND spočívá v unikátní povrchové úpravě dvířek opatřených sedmivrstvým lakem. Nabízí tak zákazníkům výjimečnou kvalitu, dlouhou životnost a moderní design. To však za jedinečnou cenu, díky níž už na cestě k Vaší vysněné kuchyni nemusíte dělat žádné kompromisy.
Kuchyně PREMIUM

Kuchyně PREMIUM

Pokud se v životě spokojíte jen s tím nejlepším, zaměřte svou pozornost na prémiové kuchyně značky Hanák. Jako jediné na světě nabízejí prakticky nezničitelné sedmivrstvé lakování nejen zvenčí, ale také zevnitř skříněk. Dopřejte si opravdový luxus s kuchhyněmi Hanák Premium.

Kvalitní doplňky dotvářejí Vaší kuchyň

Moderní doplňky do kuchyně zefektivní vaši dosavadní práci a dodají kuchyňskému prostoru ten správný šmrnc a moderní vzhled. Běžné a praktické věci jako dózy, kořenky, louskáčky, otvíráky, nože, odpadkové koše se stanou zároveň moderními doplňky a doladí celkový vzhled vaší kuchyně. Kompletní nabídku kuchyňských doplňků naleznete našem sortimentu...

Kvalita ukrytá v každém dílu
Už od pradávna lidé vědí, že celek je víc než pouhý souhrn jeho částí. A jednotlivé detaily musí být dokonalé.

Důraz na detail

Které detaily nesmí být opomíjeny?
Materiál dvířek, korpusu a jejich hrany, bezpečnostní zámky na police, závěsy (clip top blumotion), zásuvky (tandenboxy), výklopy skříněk, vnitřní organizéry, výsuvy, sokly, osvětlení pracovní plochy a v neposlední řadě určení správné ergonomie.

Kuchyňský sortiment

Kompletní sortiment … Vážení klienti, spolupracujeme s předními výrobci kuchyňského sortimentu.
Doporučíme Vám vhodné a cenově dostupné novinky na našem i zahraničním trhu.