2

Moderní kuchyně

Vytvořme společně originální a nadčasovou kuchyň, která Vám bude šitá na tělo a bude odrážet Vaši duši. Od dokonalé vnitřní organizace, praktického rozmístění k nadstandardním materiálům. Smysl pro detail, dobré ceny a originální design, to jsou kuchyně od výrobce HANÁK, které Vám nově nabízíme v našem kuchyňském studiu. K tomu 3D vizualizaci zdarma, takže si kuchyň reálně prohlédnete ještě dřív, než ji budete mít doma.
Moderní kuchyně

Stylové kuchyně

Do unikátního bytu či domu patří jedinečná stylová kuchyně. Firma Hanák je hrdá na to, že vytváří propracované stylové kuchyňské interiéry podle individuálních požadavků zákazníka a vyhovující tak velkému spektru klientů.
Stylové kuchyně

Designové kuchyně

Srdcem domova a navíc i designovým skvostem může být Vaše nová kuchyně. Designové kuchyně HANÁK jsou moderní, sofistikované a elegantní. Můžete vybírat ze široké škály povrchů a barev, výjimkou nejsou oblé tvary a rozmanité vnitřní uspořádání. individuálních požadavků zákazníka a vyhovující tak velkému spektru klientů.
Designové kuchyně

Luxusní kuchyně

Individuálním přístupem k zákazníkům uspokojíme i ty nejnáročnější představy a společně se špičkovými designéry vytváříme originální modely luxusních kuchyní. Luxus je něco, co ukazuje na maximální pohodlí, co dokonale funguje, co je hezké i praktické zároveň.
Luxusní kuchyně

Rustikální kuchyně

Vysoká řemeslná dovednost se naplno projevuje zejména při výrobě rustikálních kuchyní. Mistrovské řezbářské a soustružnické práce doplňují dekorační prvky strojní výroby. Spolu s ručně skládanými vitrážemi tak rustikální kuchyně HANÁK tvoří stylový a harmonický celek.
Rustikální kuchyně
Kuchyně ACTIVE

Kuchyně ACTIVE

ACTIVE KUCHYNĚ to je široká nabídka kuchyňských linek i kuchyní na míru za dobrou cenu. Nabízíme širokou nabídku modelů od kuchyní moderních přes stylové klasické kuchyně až po provedení kuchyně rustikálníl ACTIVE kuchyně však není pouze nabídka více jak 5 000 standardtních modulů kuchyňských skříněk, ale i zakázková výroba interiérových kuchyní na míru. Kuchyně ACTIVE mají velký výběr barevných provedení čelních ploch dvířek.
Kuchyně TREND

Kuchyně TREND

Jedinečnost kuchyní TREND spočívá v unikátní povrchové úpravě dvířek opatřených sedmivrstvým lakem. Nabízí tak zákazníkům výjimečnou kvalitu, dlouhou životnost a moderní design. To však za jedinečnou cenu, díky níž už na cestě k Vaší vysněné kuchyni nemusíte dělat žádné kompromisy.
Kuchyně PREMIUM

Kuchyně PREMIUM

Pokud se v životě spokojíte jen s tím nejlepším, zaměřte svou pozornost na prémiové kuchyně značky Hanák. Jako jediné na světě nabízejí prakticky nezničitelné sedmivrstvé lakování nejen zvenčí, ale také zevnitř skříněk. Dopřejte si opravdový luxus s kuchhyněmi Hanák Premium.

Kvalitní doplňky dotvářejí Vaší kuchyň

Moderní doplňky do kuchyně zefektivní vaši dosavadní práci a dodají kuchyňskému prostoru ten správný šmrnc a moderní vzhled. Běžné a praktické věci jako dózy, kořenky, louskáčky, otvíráky, nože, odpadkové koše se stanou zároveň moderními doplňky a doladí celkový vzhled vaší kuchyně. Kompletní nabídku kuchyňských doplňků naleznete našem sortimentu...

Kvalita ukrytá v každém dílu
Už od pradávna lidé vědí, že celek je víc než pouhý souhrn jeho částí. A jednotlivé detaily musí být dokonalé.

Důraz na detail

Které detaily nesmí být opomíjeny?
Materiál dvířek, korpusu a jejich hrany, bezpečnostní zámky na police, závěsy (clip top blumotion), zásuvky (tandenboxy), výklopy skříněk, vnitřní organizéry, výsuvy, sokly, osvětlení pracovní plochy a v neposlední řadě určení správné ergonomie.

Kuchyňský sortiment

Kompletní sortiment … Vážení klienti, spolupracujeme s předními výrobci kuchyňského sortimentu.
Doporučíme Vám vhodné a cenově dostupné novinky na našem i zahraničním trhu.