2

Stylové moderní koupelny

Moderní koupelna by měla především splňovat vysoké nároky na funkčnost, prostor a po estetické stránce vyhovět požadavkům na originalitu a neotřelý vzhled. Koupelnám vévodí čisté a jednoduché linie, hladké povrchy a nejmodernější materiály jako jsou velkoformátové obklady a dlažby, nerezová ocel a mramor. Součástí moderní koupelny často bývá prostorný sprchový kout s hlavovou sprchou, masážními tryskami a odtokovým kanálkem namísto vaničky. Často se setkáváme s umyvadly položenými na desce. Materiálem desky může být dřevo, kámen, mramor nebo dnes oblíbený materiál sklo – lacobel. V našich showroomech můžete navštívit takto kompozičně postavenou koupelnu se všemi důležitými doplňky.
Stylové moderní koupelny

Klasické koupelny

Klasická koupelna není jednotvárná a uniformní, ale hřejivě útulná. Často zde vidíme celodekoravané obklady a listely. Listely se často používají střídmě, většinou se vkládá jeden pruh mezi předposlední a poslední řadu obkladu. Používán bývá i jako předěl mezi dvěma barvami. Přijďte k nám a my Vám poradíme, jestli právě Vám bude vyhovovat tento styl a Váš výběr Vám představíme pomocí grafického návrhu.
Klasické koupelny

Retro koupelny

Retro je v současné době velmi oblíbeným stylem nejenom v koupelnách. Jde o subjektivní záležitost, od venkovského stylu, který čerpá z přírody, po rustikálnost, antiku, secesi nebo minimalismus. Téměř každý se zde může realizovat a najít svoji originalitu. Často se zde objevuje design dřeva, kamene, cihel a mozaiku. Do výběru barev, vzorů či tvarů a povrchů paří snad všechny přírodní, neutrální a pastelové barvy, které si umíme představit. Nábytek je často ručně vyřezávaný či malovaný, žádoucí je starší patina. To platí i pro koupelnové baterie s povrchovou úpravou chrom/zlato nebo nikl s retro kohoutky a ovládáním ve tvaru kříže nebo páčky. Často vidíme volně stojící litinové vany na nožičkách z chromu. Navštivte náš showroom a možná zjistíte, že se retro líbí právě Vám.
Retro koupelny

Detaily vytvářejí finální design koupelny

Až kvalitní doplňky splní očekávání a požitek ve Vaší koupelně. Jejich správný výběr je nedílnou součástí pořízení nové koupelny.
Kompletní nabídku koupelnových doplňků naleznete v našem sortimentu...

Domácí SPA

Vytvoříme u Vás doma soukromou oázu klidu tvořenou sprchovým koutem s hlavovou stropní sprchou s barevným světlem nebo příjemnou párou se zvukem vaší oblíbené hudby - popřípadě vším najednou.

Koupelnový sortiment

Kompletní sortiment … Vážení klienti, spolupracujeme s předními výrobci koupelnového sortimentu. Doporučíme Vám vhodné a cenově dostupné novinky na našem i zahraničním trhu.