2
Rekonstrukce a realizace koupelen

Rekonstrukce a realizace koupelen

Naší hlavní službou je kompletní řešení výstavby či rekonstrukce koupelny. Naši odborníci vám zdarma navrhnou dispozici, obklady, sanitární vybavení a doplňky koupelny. Ve svých návrzích již počítají s tím, aby koupelna šla optimálně zrealizovat, neboť úzce spolupracují s našimi řemeslníky. Dokonce bezplatně uvidíte i 3D vizualizaci návrhů.

Naším hlavním přáním je zbavit klienty starostí spojených se znalostí konkrétních stavebních činností. Díky tomu, že koupelny realizujeme již 18 let, víme přesně, jaké informace od klienta potřebujeme zjistit a o čem ho informovat. Přijedeme k Vám zdarma, zaměříme vaše prostory a na místě s Vámi probereme dispoziční řešení.

Náš profesionální a vlídný přístup se nám vyplácí, neboť naši klienti téměř nepociťují běžné starosti směřující k vytouženému cíli. Vedle koupelen zákazníkům nabízíme realizaci celého interiéru.

Detaily vytvářejí finální design koupelny

Až kvalitní doplňky splní očekávání a požitek ve Vaší koupelně. Jejich správný výběr je nedílnou součástí pořízení nové koupelny.
Kompletní nabídku koupelnových doplňků naleznete v našem sortimentu...

Domácí SPA

Vytvoříme u Vás doma soukromou oázu klidu tvořenou sprchovým koutem s hlavovou stropní sprchou s barevným světlem nebo příjemnou párou se zvukem vaší oblíbené hudby - popřípadě vším najednou.

Koupelnový sortiment

Kompletní sortiment … Vážení klienti, spolupracujeme s předními výrobci koupelnového sortimentu. Doporučíme Vám vhodné a cenově dostupné novinky na našem i zahraničním trhu.