2
Každý je rád hýčkán. Koupelna je místem, kde každý člověk tráví hodně času a důležitým prostorem, který si zaslouží naši pozornost. Cesta k nové koupelně se může zdát zdlouhavá a náročná a často jedince odradí od nápadu splnit si svůj sen v podobě designové, funkční, nové koupelny.
Přijďte si k nám pro inspiraci, dobrou radu a celkovou realizaci tohoto Vašeho snu. Naše znalosti a zkušenosti jsou dlouholeté a obšírné, sledujeme technologie, design, trendy jednotlivých materiálů. Je důležité začít u návrhu koupelny, který ovlivňuje spousta faktorů, které se nesmí opomenout. Aby reálný návrh mohl vzniknout, je potřeba znát dispozice prostoru, kolik lidí a jakého věku bude koupelnu užívat, Váš styl a vkus a v neposlední řadě také rozpočet.

3D vizualizace

3D fotorealistické vizualizace Vám umožní prohlédnout si koupelnu ještě před její realizací. Podle odsouhlaseného návrhu Vám vytvoříme přesný rozpočet jak vybavení koupelny, tak také její realizace.
Galerie 3D vizualizace

Detaily vytvářejí finální design koupelny

Až kvalitní doplňky splní očekávání a požitek ve Vaší koupelně. Jejich správný výběr je nedílnou součástí pořízení nové koupelny.
Kompletní nabídku koupelnových doplňků naleznete v našem sortimentu...

Domácí SPA

Vytvoříme u Vás doma soukromou oázu klidu tvořenou sprchovým koutem s hlavovou stropní sprchou s barevným světlem nebo příjemnou párou se zvukem vaší oblíbené hudby - popřípadě vším najednou.

Koupelnový sortiment

Kompletní sortiment … Vážení klienti, spolupracujeme s předními výrobci koupelnového sortimentu. Doporučíme Vám vhodné a cenově dostupné novinky na našem i zahraničním trhu.